Nízkoteplotné tepelné čerpadlá ENBRA

 

                       TC ENBRA video                                                     

 

Nízkoteplotné TČ nedelená konštrukcia i-HWAK 6-15 kW

ENBRA - Tepelné čerpadlá Monoblok ENBRA

Moderné tepelné čerpadlo pre vykurovania a chladenie tvorené vonkajšou jednotkou, vybavenou 3 x DC invertorovou technológiou (kompresora, ventilátora a obehového čerpadla), nerezovým doskovým výmeníkom a značkovým kompresorom. Ideálne pre novostavby s podlahovým vykurovaním a nizkoteplotnými vykurovacími telesami.Voliteľný dotykový regulátor Hi-T s možnosťou prístupu a ovládania TČ cez INTERNET a vstavaným kaskádovým radičom.

Nízkoteplotné TČ delená konštrukcia i-SHWAK 7-16 kW

ENBRA - Tepelné čerpadlá i-SHWAK ENBRA

Moderné tepelné čerpadlo pre vykurovanie a chladenie tvorené vonkajšou a vnútornou jednotkou, vybavenou 3 x DC invertorovou technológiou (kompresora, ventilátora a obehového čerpadla), nerezovým doskovým výmeníkom a značkovým kompresorom. Ideálne pre novostavby s podlahovým vykurovaním a nizkoteplotnými vykurovacími telesami. (dostupnosť v priebehu septembra 2015)

Nízkoteplotné TČ nedelená konštrukcia i-HP LT 25-50 kW

ENBRA - Tepelné čerpadlá i-HP ENBRA
  • Výkonné tepelné čerpadlo pre vykurovanie a chladenie tvorené vonkajšou jednotkou. Nacháza uplatnenie v rozsiahlejších systémoch komerčných objektov a bytových domov.

  

Dotykový regulátor  k všetkým TČ ENBRA

ENBRA  regulátor Hi-T

Moderný regulátor Hi-T s intuitívnym ovládaním pre vykurovacie a chladiace systémy s tepelnými čerpadlami ENBRA.

Hi-T rozširuje možnosti a funkcie tepelného čerpadla, optimalizuje jeho prevádzku a významne navyšuje komfort ovládania.


Kontakt

Ing. Ján Surovčík - Ekoterm
026 01 Vyšný Kubín 202
0903 276381